Introduktionsprogram

Skriv ut | Senast uppdaterad: 2017-09-07

kontaktuppgifter
 

Lärare Staffan Adner

Adner, Staffan

Lärare i engelska, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 374 70
E-post: staffan.adner@huddinge.se

Lärlingssamordnare Håkan berglund

berglund, håkan

Lärare på bygg, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 374 20
E-post: hakan.berglund@huddinge.se

Lärare Maria Bjerhem

bjerhem, maria

Lärare i svenska som andra språk, Språkintroduktion
Telefon: 08-535 375 26
E-post: maria.bjerhem@huddinge.se 

 

Foto av Cecilia Bolin

bolin, cecilia

Lärare i svenska och svenska som andra språk, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 375 26
E-post: cecilia.bolin@huddinge.se

Foto av Sara Byström

Byström, Sara

Lärare på Språkintroduktion
Telefon:
E-post: sara.bystrom@huddinge.se

Lärare Alexandra Ekwall

ekwall, alexandra

Lärare på yrkesintroduktion, Inriktning Fritid och hälsa
Telefon: 08-535 375 47
E-post: alexandra.ekwall@huddinge.se

 

 

esping, per

Lärare i historia och religion, Introduktionsprogrammen
E-post: per.esping@huddinge.se 

 

felldin, lena

Lärare i samhällskunskap samt specialpedagog, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 374 28
E-post: lena.felldin@huddinge.se

 

Foto på Mouna Hadaya

hadaya, mouna

Lärare i matematik och fysik, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 375 24
E-post: mouna.hadaya@huddinge.se 

Bild av Anna Klüft

hammar, helena

Lärare i kemi, fysik och biologi
Telefon: 08-535 374 48
E-post: helena.hammar@huddinge.se

Lärare Joakim Hammarlund

hammarlund, joakim

Lärare på fordon, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 374 64
E-post: joakim.hammarlund@huddinge.se

 

Hård, Anna-maria

Lärare i SO-ämnen, Introduktionsprogrammet Klippan
Telefon: 08-535 374 53, 535 374 78 eller 535 374 79
E-post: anna-maria.hard@huddinge.se

 

Khan, olga

Lärare i idrott och hälsa
Telefon: 08-535 373 30
E-post: olga.khan@huddinge.se

Foto av Sara Khaytan

Khaytan, sara

Lärare i svenska som andra språk, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 375 26
E-post: sara.khaytan@huddinge.se

Lärare Anne Lindberg

lindberg, anne

Lärare i design, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 374 45
E-post: anne.lindberg@huddinge.se

Foto av Helena Lindenhäll

lindenhäll, helena

Lärare i svenska som andra språk, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 374 19
E-post: helena.lindenhall@huddinge.se

Lärare Justin Macmillan

macmillan, justin

Lärare i svenska, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 374 10
E-post: justin.macmillan@huddinge.se

Lärare Naema Malki

malki, naema

Lärare i svenska som andra språk, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 374 32
E-post: naema.malki@huddinge.se 

 

 

mälardahl, anders

Lärare i matematik, Introduktionsprogrammet Klippan
Telefon: 08-535 374 53, 535 374 78 eller 535 374 79
E-post: anders.malardahl@huddinge.se 

 

Lärare Mahnaz Najafi

najafi, mahnaz

Lärare i svenska som andra språk, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 374 18
E-post: mahnaz.najafi@huddinge.se

 

Lärare Anki Nilsen

nilssen, anki

Samordnare, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 374 61
E-post: anki.nilssen@huddinge.se

Lärare Lars Nordin

nordin, lars

Lärare i svenska, Språkintroduktion
Telefon: 08-535 375 26
E-post: lars.nordin@huddinge.se

Foto av Åsa Rickelvik

rickelvik, åsa

Lärare i svenska och svenska som andra språk, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 375 26
E-post: asa.rickelvik@huddinge.se 

Lärare Magnus Seger

Seger, magnus

Lärare i engelska, Introduktionsprogrammet Klippan
Telefon: 08-535 374 53, 535 374 78 eller 535 374 79
E-post: magnus.seger@huddinge.se

Lärare Caroline Sjökvist

sjökvist, caroline

Tjänstledig HT-17
Lärare i SO-ämnen, Introduktionsprogrammet Klippan

Lärare Veronika Sundberg

sundberg, veronika

Lärare, Introduktionsprogrammet Klippan
Telefon: 08-535 374 53, 535 374 78 eller 535 374 79
E-post: veronika.sundberg@huddinge.se 

Lärare Maria Tegnestrand

tegnestrand, maria

Speciallärare, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 374 69
Mobil: 070-198 43 50
E-post: maria.tegnestrand@huddinge.se

Lärare Ronie Tjärnsved

tjärnsved, ronie

Yrkeslärare på Fordon, Språkintroduktion
Telefon:
E-post: ronie.tjarnsved@huddinge.se

Lärare Mauri Ylivallo

ylivallo, mauri 

Lärare i matematik, Introduktionsprogrammen
Telefon: 08-535 374 62
E-post: mauri.ylivallo@huddinge.se