Nationella program

Skriv ut | Senast uppdaterad: 2017-09-28

kontaktuppgifter
 

Lärlingssamordnare Thomas Björk

björk, thomas

Lärlingssamordnare, inriktning bygg
Telefon: 08-535 374 65
E-post: thomas.bjork@huddinge.se

Foto av Jarkko Blåbäck 

blåbäck, jarkko

Yrkeslärare för Fordonsprogrammet
Telefon: 08-535 304 52
E-post: jarkko.blaback@huddinge.se 

Lärare Göran Bohman

bohman, göran

Yrkeslärare för Byggprogrammet
Telefon: 08- 535 374 37
Telefon arbetsrum: 08-535 374 50
E-post: goran.bohman@huddinge.se

Lärare Ania Bojarska

bojarska syed, anna

Lärare i matematik
Telefon: 08-535 374 38
E-post: anna.bojarska@huddinge.se

Foto av Josefin Branzell Hertz

branzell Hertz, Josefin

Lärare i svenska och svenska som andra språk
Telefon:
E-post: josefin.branzell-hertz@huddinge.se

 

delen, sedat

Lärare i matematik och svenska som andra språk
Telefon: 08-535 374 38
E-post: sedat.delen@huddinge.se

Lärare Peter Erlandsson

erlandsson, peter

Yrkeslärare för Måleriprogrammet
Telefon: 08-535 374 49
Telefon arbetsrum: 08-535 374 33
E-post: peter.erlandsson@huddinge.se


Lärare Dagmar Gústavsdóttir

gústaFsdóttir, dagmar 

Yrkeslärare på Barn- och fritidsprogrammet
Telefon: 08-535 374 27
E-post: dagmar.gustafsdottir@huddinge.se

 

gällefors, roger

Yrkeslärare på Byggprogrammet
Telefon:
E-post: roger.gallefors@huddinge.se 

 

Lärare Helen Hovland

hovland, helen

Lärare i svenska 
Telefon: 08-535 372 52
E-post: helen.hovland@huddinge.se

Lärare Joel Högström

högström, joel

Lärare i historia och samhällskunskap
Telefon: 08-535 374 71
E-post: joel.hogstrom@huddinge.se

 

Lärare Ove Jacobsén

jacobsén, ove

Yrkeslärare för Måleriprogrammet
Telefon: 08-535 374 46
E-post: ove.jacobsen@huddinge.se

Lärare Katarina Johansson

johansson, katarina

Lärare på Barn- och fritidsprogrammet
Telefon: 08-535 374 76
E-post: katarina.johansson2@huddinge.se



Lärare Henrik Johnsson

johnsson, henrik

Lärare i svenska
Telefon: 08-535 374 73
E-post: henrik.johnsson@huddinge.se

 

Lärare Antti Jäminki

jäminki, antti

Lärlingssamordnare, inriktning måleri
Telefon: 08-535 374 59
E-post: antti.jaminki@huddinge.se

Lärare Henrik karlsson

karlsson, henrik

Lärare i religion och engelska
Telefon: 08-535 375 27
E-post: henrik.karlsson@huddinge.se

Bild av Anna Klüft

klüft, anna

Yrkeslärare för Restaurangprogrammet 
Telefon: 08-535 304 54
E-post: anna.kluft@huddinge.se

 

kässlin, joakim

Lärare för gymnasiesärskolan
Telefon: 08-535 374 55
E-post: joakim.kasslin@huddinge.se

Lärare Peter Lindberg

lindberg, peter

Lärare i samhällskunskap, historia och psykologi
Telefon: 08-535 374 56
E-post: peter.lindberg@huddinge.se

Lärare Gordana Lindqvist 

Lindqvist, gordana

Lärare i idrott och hälsa
Telefon: 08-535 373 30
E-post: gordana.lindqvist@huddinge.se 

Lärare Hector lopez

Lopez, hector

Yrkeslärare för Fordonsprogrammet
Telefon: 08-535 304 53
E-post: hector.lopez@huddinge.se

Lärare Malin Lundkvist

lundkvist, malin

Lärare i svenska och svenska som andra språk
Telefon: 08-535 375 70
E-post: malin.lundkvist@huddinge.se

Lärare Stefan Lund

lund, stefan

Yrkeslärare för Restaurangprogrammet
Telefon: 08-535 374 29
E-post: stefan.lund@huddinge.se

Lärare Marianne Löf

löf, marie-anne

Yrkeslärare för Vård- och omsorgsprogrammet
Telefon arbetsrum: 08-535 372 72
E-post: marie-anne.lof@huddinge.se

 

löfström, malin

Lärare i svenska och svenska som andra språk
Telefon: 08-535 374 77
E-post: malin.lofstrom@huddinge.se

Lärare Johannes Magnusson

magnusson, Johannes

Lärare i svenska
Telefon: 08-535 374 73
E-post: johannes.magnusson@huddinge.se

 

Lärare Kristian Andersson

Mjöberg, Kristian

Lärare i idrott och hälsa
Telefon: 08-535 373 30
E-post: kristian.mjoberg@huddinge.se

 

muiruri, Emma

Lärare i engelska
Telefon: 08-535 374 68
E-post: emma.muiruri@huddinge.se

Lärare Thomas Norehall

norehall, thomas

Lärare i svenska
Telefon: 08-535 372 53
E-post: thomas.norehall@huddinge.se

 

Norström, Hans

Lärare i matematik och naturkunskap
Telefon: 08-535 375 23
E-post: hans.norstrom@huddinge.se

Lärare Berith Nygren Taravosh

nygren taravosh, berit

Yrkeslärare för Vård- och omsorgsprogrammet
Telefon: 08-535 374 77
E-post: berit.nygren-taravosh@huddinge.se

Lärare Eva Ohlén

ohlén, eva

Lärare för gymnasiesärskolan
Telefon: 08-535 374 26
E-post: eva.ohlen@huddinge.se

Lärare Helen Olofsson

olofsson, helén

Specialpedagog
Telefon: 08-535 374 12
E-post: helen.olofsson@huddinge.se

Lärare Oriane Reinberg

reinberg, oriane

Lärare i historia och religion
Telefon:
E-post: oriane.reinberg@huddinge.se 

Lärare Ted Ringstedt

ringqvist, ted

Yrkeslärare för Restaurangprogrammet
Telefon: 08-535 374 98
E-post: ted.ringqvist@huddinge.se

Lärare Jenny Robertsson

robertsson, jenny

Yrkeslärare för Barn- och fritidsprogrammet
Telefon: 08-535 374 21
E-post: jenny.robertsson@huddinge.se

Lärare Erik Sallnäs

sallnäs, erik

Lärare för gymnasiesärskolan
Telefon: 08-535 374 55
E-post: erik.sallnas@huddinge.se

Lärare Tor Salvesen

salvesen, tor

Yrkeslärare för Hotell- och turismprogrammet
Telefon: 08-535 374 87
E-post: tor.salvesen@huddinge.se

 

 

 

seest, ann

Restaurangvärd
Telefon: 08-535 375 20
E-post: ann.seest@huddinge.se

Lärare Rojbin Serbülent

serbülent, rojbin

Yrkeslärare för Hotell- och turismprogrammet
Telefon: 08-535 374 75
E-post: rojbin.serbulent@huddinge.se

 

 

 

sjöblom, carina

Lärare i engelska
Telefon: 08-535 374 39
E-post: carina.sjoblom@huddinge.se 

Lärare Christer Sjödin

sjödin, christer

Lärare för Byggprogrammet
Telefon: 08-535 375 48
Telefon arbetsrum: 08-535 374 50
E-post: christer.sjodin@huddinge.se

Lärare Emilia Snell

snell, emilia

Lärare i religion och historia
Telefon: 08-535 374 47
E-post: emilia.snell@huddinge.se

 

szentpáli Nyström, Edith

Lärare i naturkunskap
Telefon: 08-535 374 40
E-post: edith.szentpali-nystrom@huddinge.se

Lärare Cecilia Westman

westman, cecilia

Lärare i svenska och historia
Telefon: 08-535 372 52
E-post: cecilia.westman@huddinge.se

Lärare Ulrika Wetter

wetter, ulrika

Lärare i svenska och engelska
Telefon: 08-535 374 72
E-post: ulrika.wetter@huddinge.se

Lärare Birgitta Winberg

winberg, birgitta

Yrkeslärare i handelsämnen
Telefon: 08-535 374 41
E-post: birgitta.winberg@huddinge.se

Lärare Oscar von Reis

von reis, oscar

Yrkeslärare för Restaurangprogrammet
Telefon: 08-535 304 61
E-post: oscar.von-reis@huddinge.se

Foto av Anna Örn

örn, anna

Lärare i idrott och hälsa
Telefon: 08-535 373 30
E-post: anna.orn@huddinge.se